Formularz zgłoszenia

Aby zgłosić się na szkolenie skontaktuj się z nami lub prześlij na adres szkolenia@ongeo.pl wypełniony formularz zgłoszenia na szkolenie zaplanowane w kalendarzu.

Jeżeli szkolenie będzie finansowane ze środków publicznych dodatkowo prosimy o przesłanie skanu podpisanego oświadczenia, które posłuży do obliczenia odpowiedniej stawki podatku VAT.

Zakwaterowanie i wyżywienie

W ramach kompleksowej organizacji szkolenia oferujemy możliwość zapewniania noclegu oraz pełnego wyżywienia w trakcie szkoleń, w cenie:

  • 210 zł netto / dzień – nocleg w pokoju 2-osobowym, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
  • 130 zł netto / dzień – dopłata do pokoju 1-osobowego
  • 210 zł netto – dopłata za dodatkowy nocleg dzień przed szkoleniem w pokoju 2-osobowym (obejmuje kolację)
  • 340 zł netto – dopłata za dodatkowy nocleg dzień przed szkoleniem w pokoju 1-osobowym (obejmuje kolację)

WAŻNE: Powyższe ceny mogą ulec zmianie z uwagi na zróżnicowanie oferty hotelowej w trakcie trwania sezonu. Aby być pewnym ostatecznych kwot – skontaktuj się z nami.

Szkolenia dofinansowane

Szkolenia organizowane przez firmę OnGeo.pl mogą być objęte różnymi programami dofinansowania, np w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). Dofinansowanie może obejmować nawet do 100% kosztów kształcenia. W ramach przygotowania do realizacji szkoleń dofinansowanych, pomagamy w przygotowaniu dokumentacji wniosku oraz doboru tematyki szkoleń.

Niniejszym informujemy, że firma OnGeo.pl została wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Numer ewidencyjny wpisu: 2.12/00177/2022, data wpisu: 2022-05-09