Stawiamy na doświadczenie oraz praktykę! Działalność szkoleniowa w grupie kapitałowej prowadzona jest od prawie 20 lat. Doświadczenie, wcześniej zbierane przez zespół szkoleniowy SmallGIS, obecnie rozwijamy pod szyldem OnGeo.pl. Oferujemy szeroki wachlarz tematyki kursów, a także profesjonalny konsulting w zakresie obsługi systemów GIS, w tym ArcGIS oraz QGIS. Szkolenia GIS i ich tematykę dobieramy na podstawie doświadczenia zdobywanego zarówno w kontaktach z Klientami, jak i przy tworzeniu złożonych systemów GIS. Rzetelność w prowadzeniu szkoleń, wysoka jakości świadczonych usług oraz doświadczenie zdobyte w długoletniej działalności i przeprowadzonych projektach, służą naszym zadowolonym Klientom.

Nasze szkolenia cieszą się dużą popularnością oraz wysokimi ocenami uczestników. Korzystają z nich pracownicy administracji publicznej, instytucji naukowych, firm i przedsiębiorstw, a także osoby prywatne.

Co oferujemy:

  • Szkolenia prowadzone w trybie warsztatowym lub – na życzenie – indywidualny konsulting;
  • Dla każdego uczestnika zapewnione komfortowe stanowisko z niezbędnym oprogramowaniem oraz materiały szkoleniowe;
  • Praca na własnych danych – wystarczy zgłosić to przed szkoleniem;
  • Prowadzimy szkolenia również w formie zdalnej (ZOOM lub MS Teams) – z trenerem na żywo;
  • Czas trwania jest uzależniony od rodzaju szkolenia i zakresu materiału. Szkolenia z oferty standardowej trwają przeważnie od 2 do 5 dni.
  • Główne platformy GIS, na jakich szkolimy:

Nasi trenerzy:

To praktycy, wykwalifikowani specjaliści z zakresu Systemów Informacji Przestrzennej — twórcy oraz aktywni użytkownicy oprogramowania GIS. Chętnie dzielą się wiedzą i wspierają w zdobywaniu umiejętności obsługi technologii GIS.

Niezależnie od poziomu Twoich umiejętności – możesz liczyć na przychylne podejście i dobrą atmosferę w trakcie trwania kursu.