Zapraszamy na zdalne szkolenia GIS

Jeżeli chcesz zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą Systemów Informacji Przestrzennej, ale nie masz możliwości przyjechania na szkolenie – zapraszamy na zdalne szkolenia GIS. Podczas warsztatów instruktor łączy się z uczestnikami poprzez aplikację Zoom lub MS Teams. Na udostępnionym ekranie omawia zagadnienia i realizuje kolejne ćwiczenia, zgodnie z ustalonym programem. Aby zachować warsztatowy charakter naszych szkoleń GIS, uczestnicy otrzymują zdalny dostęp do komputerów znajdujących się w naszej pracowni szkoleniowej. Na komputerach zainstalowane jest niezbędne oprogramowanie wraz z danymi do realizacji ćwiczeń. Każdy otrzymuje również komplet materiałów szkoleniowych.

Osoby uczestniczące w zdalnym szkoleniu GIS mogą na bieżąco zadawać pytania trenerowi, a trener ma możliwość udzielenia im indywidualnej pomocy w każdym momencie. Taki sposób prowadzenia zajęć jest bardzo wysoko oceniany przez uczestników naszych szkoleń. Zaleca się, aby podczas szkolenia mieć dostęp do dodatkowego monitora. Dzięki temu można swobodnie i na bieżąco śledzić wykonywane przez prowadzącego szkolenie etapy ćwiczeń. Jednocześnie można powtarzać wykonywane kroki, bez konieczności przełączania się między oknami.

Szkolenia GIS w formie zdalnej realizowane są dla tematów zamieszczonych w katalogu szkoleń OnGeo. Organizujemy również szkolenia online według tematyki ustalanej indywidualnie z klientem.

Masz dodatkowe pytania dotyczące możliwości zorganizowania szkolenia zdalnego? Zapraszamy do kontaktu.

zdalne szkolenia GIS


Jesteś zainteresowany tematami dotyczącymi organizacji przestrzeni – zapraszamy do śledzenia wpisów na naszym blogu.